top of page
Kitchen 02_edited.png

  Kiedy otrzymaliśmy zamówienie na niestandardowy dom typu Fachwerk w otoczeniu sosnowego lasu, byliśmy bardzo zainspirowane. Wiedzieliśmy, że to niezwykłe zamówienie będzie wymagało od nas wiele kreatywności i pomysłowości, ale byliśmy gotowi na to wyzwanie.

  Na początku skupiliśmy się na zaprojektowaniu wnętrza, które pozwoliłoby na maksymalne wykorzystanie otoczenia i wprowadzenie dużo naturalnego światła do środka.

Zdecydowaliśmy się na naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, które wprowadziły przytulny i ciepły klimat do wnętrza.

  Szczególną uwagę zasługują schody - staraliśmy się uczynić je wizualnie tak lekkimi, jak to tylko możliwe, używając szkła i drewna. Postawiliśmy również na nowoczesne rozwiązania, takie jak energooszczędne systemy grzewcze i oświetleniowe, które zminimalizują koszty eksploatacji domu.

Ostatecznie udało nam się stworzyć niestandardowy, nowoczesny dom, który idealnie wpasował się w otoczenie i spełniał wszystkie oczekiwania klienta.

Jesteś na krok bliżej do wymarzonego wnętrza

Dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc.

Chętnie wysłuchamy Twoich pytań i odpowiemy na nie najszybciej, jak to możliwe. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz kontaktowy.

bottom of page